Hotel "Kahlberg"

ul. Bosmańska 1, 82-120 Krynica Morska

Wyślij wiadomość

Informacje

Hotel Kahlberg*** to wspaniałe, komfortowe miejsce w samym sercu Krynicy Morskiej, tuż nad Zalewem Wiślanym. Historia tego nowoczesnego obiektu sięga początków XX wieku, a dokładniej 1908 roku, kiedy to obiekt oferował 25 miejsc noclegowych. Nazwa hotelu, niezmienna od ponad wieku z dumą wpisuje się w historię i tradycje Krynicy Morskiej z niemieckiego Łysa Góra, czyli pierwsza, historyczna nazwa miejscowości).

 

Współcześnie Hotel Kahlberg*** oferuje ponad 140 miejsc noclegowych w 62 pokojach. Do dyspozycji gości czekają nowoczesne, bezpieczne i stylowe: Apartamenty, rodzinne studia oraz przestronne pokoje 2/3/4 osobowe. Serwująca wyśmienite dania restauracja oraz strefa relaksu umili każdy pobyt. W zależności od pory roku zapraszamy do skorzystania z zewnętrznego lub wewnętrznego basenu, sauny, groty solnej, siłowni oraz wypożyczalni rowerów. Natomiast, by znaleźć się na cudownej, szerokiej i piaszczystej plaży wystarczy 700 metrowy spacer leśną ścieżką.

 

W trosce o komfort wszystkich gości, także tych najmniejszych w hotelu funkcjonują dwa zewnętrzne, kolorowe i bezpieczne place zabaw oraz sala zabaw tuż przy hotelowej restauracji. Obiekt w całości przystosowany jest do poruszania się osób niepełnosprawnych. Akceptujemy zwierzęta (pieski). Gościnność to nasze codzienne motto! Cenimy rodzinną atmosferę oraz kameralność i unikatowość Hotelu Kahlberg***.

 

PRZYJEDŹ I POKOCHAJ TO MIEJSCE !!!

Galerie

Galeria obiektu
Otoczenie
Pokoje
Inne
Basen
Wesela / Konferencje / Integracje

Mapa

nawiguj
Udogodnienia

W tej chwili brak ofert last minute