Na ferie? Na Mierzeję!

  • Opublikowany: 9 stycznia 2024

 

Mierzeja Wiślana na początku roku to prawdziwy raj dla amatorów spokojnego wypoczynku blisko natury, z dala od tętniących życiem miejsc i tłoku, co nieodłącznie towarzyszy nam podczas sezonu letniego.

Lasy zapraszają do przechadzek, przesycone jodem powietrze wypełnia płuca, a morze zapewnia nam pełną gamę wrażeń - od pustych plaż gdzie szum morza staje się tłem dla pokrzykujących mew, do imponujących zimowych sztormów, które poza potężną dawką emocji przynoszą sprzyjający refleksjom nastrój, a odchodząc hojnie dziękują swoim widzom pozostawiając po sobie czasem naprawdę spore kawałki złotego bursztynu.
Wszystko to sprawia, że każdy spacer zamienia się w prawdziwą przygodę, codziennie nową, ale zawsze sam na sam z naturą.
 
Jeżeli zatem spragnieni są Państwo odpoczynku po bożonarodzeniowej i sylwestrowej gorączce, a dzieci akurat mają ferie, to naprawdę trudno wybrać lepiej... Jak co roku zapraszamy na Mierzeję, do obiektów całorocznych, które zapewnią Państwu przytulne i komfortowe warunki. Do zobaczenia na naszej Mierzei!


Kiedy twoje dziecko ma ferie? Sprawdź na naszej ściądze:
  • 15 - 28 stycznia - województwa: dolnośląskie, mazowieckie, opolskie, zachodniopomorskie;
  • 22 stycznia – 4 lutego – województwa: podlaskie, warmińsko-mazurskie;
  • 29 stycznia – 11 lutego – województwa: lubelskie, łódzkie, podkarpackie, pomorskie, śląskie;
  • 12 – 25 lutego województwa: kujawsko-pomorskie, lubuskie, małopolskie, świętokrzyskie, wielkopolskie.